2019 « Вінницька спілка художників україни

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

Виставка Жанни Швець «Мелодія шовку»

    У Вінницькій обласній організації Національної спілки художників України експонується перша персональна виставка вінничанки Жанни Швець – «Мелодія шовку». Роботи, які художниця презентувала вінничанам виконанні в техніці батик. На картинах переважно зображено природу.

    Вінничанка Жанна Швець працює в техніці холодного та гарячого батику, олійного живопису та графіки. Крім того, займається дизайнером інтер’єру. Вона є учасницею багатьох міських та міжрегіональних виставок.

Роботи Жанни Швець знаходяться в приватних колекціях як в Україні, так і за кордоном.

Виставка Віталія Матущака

19 лютого в приміщенні ВООНСХУ було відкрито персональну виставку донецького художника Віталія Матущака, присвячену пам’яті його сина Юрія Матущака. В експозиції представлені графічні роботи та живопис.

Виставка «А вже весна!»

      6 березня у виставковій залі ВООНСХУ відкрилася щорічна традиційна виставка «А вже весна!». В експозиції представлені роботи вінницьких митців: живопис, графіка, скульптура та декоративно -прикладне мистецтво. Традиційна весняна виставка від майстрів пензля нашого міста присвячена розквіту природи та жіночому святу. Ще одна святкова традиція – різнокольорові тюльпани для всіх спілчанок. Голова Вінницької обласної організації Національної Спілки художників України Віталій Кононович Каспрук щиро привітав художниць з весняним святом.

Виставка Олександра Рожкова в галереї «Майстерня» (Київ)

14 березня в столичній галереї «Майстерня» відкрилася виставка живопису вінницького митця Олександра Рожкова.

Виставка Миколи Сороки та Ілії Підвисоцького «Тарантелія»

     У виставковому залі спілки художників виставка одразу двох художників, різні по віку, по досвіду, але є у них і спільне: уміння бачити парадоксальність світу, виривати з контексту плину буття дивні й цікаві моменти, виділяти й забарвлювати їх, перетворювати у примарні візії, абстрактні образи та відкривати глядачу двері у інший вимір, крізь свої художні роботи. Микола Сорока – художник вже відомий і знаний, зі своїм власним почерком, не схожим ні на кого. Він вже створив цілу галерею власних міфів та неймовірних персонажів, що постійно знаходяться у русі. Його партеру по виставці всього дев’ять років, але для Іллі Підвисоцького ця виставка вже теж далеко не перша. Талант хлопчика розвивають з 4 років у центрі «Барви України» (наставник — Іван Тесленко). «Влітку він разом з Миколою Сорокою створював химерні картини, надихаючись розгляданням у мікроскоп», — розповідає мати хлопчика. «Тоді у них і народилась ідея спільної виставки».

Персональна виставка живопису  Валентина Тищецького

    4 квітня у виставковій залі ВООНСХУ відкрилася персональная виставка Валентина Тишецького під назвою «Зупинка в Крижополі, 2 хвилини». В експозиції представлені живописні полотна майстра за разні роки.
  
 

Виставка «Літній натюрморт»

      Більше шести десятків робіт від тридцяти авторів зібрано на виставці живопису «Літній натюрморт», що розпочала свою роботу вчора у виставковому залі Вінницької обласної організації Національної спілки художників України. Серед різних за розміром та стилістикою полотен і справді переважають натюрморти: класичні, сюжетні, абстрактні.  Теплі й холодні за колоритом, нюансні та контрастні, реалістичні й декоративні – кожна з робіт по своєму унікальна.               Характерний стиль відомих вінницьких майстрів можна пізнати одразу. Ось на центральній стіні їх роботи: виконаний у темних кольорах «Відображення» Ігоря Ященка, яскравий «Гранат» Володимира Овраха, «Кіт, що підкорює стіл» та «Кавуни» Михайла Бабія, «Півонії» Леонтія Гринюка і «Іриси» Крістіни Жілінскайте. Вся зала буяє розмаїтими літніми барвами. На картинах, поряд з квітами, апетитні овочі і фрукти, глечики різної стрункості, тварини, цікаві предмети. Квіти вражають уяву, від простих волошок та бузку, до жовтогарячих соняхів та навіть вазонів у горщиках. На порозі літа милуємось живописними полотнами від кращих художників та художниць Вінниччини, які надихають на яскравий літній відпочинок. Виставка працюватиме у виставковій залі ВООНСХУ до 19 червня.
     
     
     
          
     

Виставка живопису Михайла Мігріна  «Ретро»

   
  

Виставка живопису Олесі Рибченко «Живопис в чорних рамах»

       4 липня у виставковому залі ВООНСХУ було відкрито персональну виставку живопису київської художниці Олесі Рибченко. В експозиції представлені роботи різних років виконання, як творчі так і роботи , виконані на різних пленерах. Живопис мисткині відрізняється самобутнім колоритом, насиченою кольоровою гамою, технічною оригінальністю.
 
  

Виставка живопису Олега Довбощука «Інтерпретації»

  
  
 

Персональна виставка живопису «Генетичний код»

      1 серпня у виставковому залі ВООНСХУ відкрилася персональна виставка маріупольського митця Сергія Кирилова. Кирилов Сергій Валерійович народився 30 березня в місті Маруполь, Донецької області. У 1982 році закінчив маріупольську художню школу, та у 1991 році закінчив навчання у Ленінградському політехнікумі (художнє відділення). Працює у галузі станкового живопису. Учасник міських, всеукраїнських та міжнародних виставок. Член НСХУ з 2000 року. Роботи знаходяться у приватних колекціях та музеях  України, Італії, Австрії, Чехії, Росії та США. Полотна автора вражають кольоровою гамою,  величчю та специфічною авторською технікою рельєфного письма.

 Виставка творів мистцетв до Дня Незалежності України

     21 серпня у виставковому залі ВООНСХУ було відкрито виставку творів мистецтв, присвячену Дню Незалежності України. В експозиції  були представлені твори живопису, скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва.
  

Виставка до Дня художника

         У виставковому залі  ВООНСХУ відкрилася виставка до професійного свята : Дня художника.  Привітати митців прийшли представники міської влади, співробітники художнього та краєзнавчого музеїв, письменники, колегі. В експозиції були представлені живописні  та графічні роботи, скульптура та твори декоративно-ужиткового мистецтва.