2017 « Вінницька спілка художників україни

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

Персональна виставка Ореста Манюка (м. Львів)

Виставка Леонтія Гринюка «Ретроспекція портрета»

     На виставці представлено 50 портретів виконаних в різних техніках протягом тривалого періоду. Найдавнішою роботою є академічна постановка 3-го курсу з часу навчання в Одеському художньому училищу ім. М. Б. Грекова (1971 р.). Окрім цієї академічної постановки на виставці представлено ще дві, рисунок голови, 1-ий курс і живопис півфігури 3-го курсу, часу навчання у Львівському інституті декоративно-прикладного мистецтва. На думку автора, ці роботи засвідчують перші стилістичні ознаки майбутнього творчого осмислення. На виставці представлено ряд портретів пори навчання в інституті, основні з них, як портрет матері, виконаний на зимових канікулах 1980 року, портрети однокурсників Тетяни Старченко, Юрія Дeмчака, портрет Крістіни Жілінскайте, та інші. Характерною для майбутньої творчості автора є портретна композиція «Весна» (1974 р.), виконана в декоративній стилістиці, яка означила подальшу творчу манеру митця і спосіб творчого мислення. Задум створити експозицію — ретроспективу портрета виникла спонтанно в наслідок підготовки персональної виставки у 2016 р., де портрети, виконані за останні 2 3 роки мали бути представлені окремим розділом. Виникла ідея, насамперед, побачити, власне, всі ці роботи окремою експозицією і побачити їх, як самостійну творчу лабораторію та довготривалу працю у цій галузі творчості автора Леонтія Гринюка.    
   

Весняна виставка «З любов’ю до жінок»

 
 

Персональна виставка Ігоря Синєпольського

Персональна виставка Чекіни Галини (культурно-мистецький центр при ВНТТУ)

 

Виставка єтномайстерні «Коло» 3 квітня у Вінниці, у виставковій залі спілки художників відбулося відкриття виставки «Десень. Бардинкі. Бесаги». Серед експонатів – писанки, витинанки, полотна та «павуки». Виставка триватиме до 19-го квітня, а її завершенням стане майстер-клас із писанкарства. Виставку організувала етномайстерня «Коло • Її очільниця, майстриня писанкарства та редактор Вінницького обласного центру народної творчості Наталя Сентемон,розповіла про мету виставки. Наша виставка присвячена саме тому Великодню, який святкували наші предки ще в дохристиянській культурі. Ми займались дослідженнями – раніше Великдень святкувався, коли день ставав більшим, тобто після рівнодення. Саме цього дня, як наші пращури вважали, зустрічаються три світи, три покоління: предків, богів та сьогоднішній. І просити цього дня можна все, що завгодно, пишучи бажання на писанках. Відтак, ми хочемо нагадати людям про традиції та пробудження природи.

   

Виставка Олександра Шарамука та його учнів

Виставка Наталії Вусик

 

Участь у Всеукраїнському проекті «Військово-польовиий арт»

Побачити на власні очі те, чим користувалися наші військові, та що у результаті стало витвором мистецтва, змогли вінничани. У Вінницькому краєзнавчому музеї відкрилася унікальна виставка в рамках всеукраїнського проекту «Військово-польовий арт». Автором проекту є Павло Ротар, який, будучи рядовим добровольчого особливого батальйону спеціального призначення «Золоті ворота», збирав усі ці військові артефакти та передавав їх митцям. У проекті приймали участь вінницькі художники Галина Чекіна та Василь Слободянюк.

                                                                                                    Виставка пам’яті Миколи Чулка                                                                                                             З нагоди 70-річчя з дня народження митця у Виставковій залі Спілки художників до кінця травня можна переглянути п’ятдесят кращих олійних робіт художника. На офіційне відкриття виставки прийшли численні друзі Миколи Чулка, зокрема були президент Національної академії мистецтв України Андрій Чебикін та головний лікар санаторію «Авангард» Петро Цвень. Микола Федорович багато зробив для розвитку українського образотворчого мистецтва і зміцнення діяльності Вінницької організації Спілки художників України. З 1996 року і до останніх днів життя видатний немирівчанин був організатором і керівником 26 живописно-графічних пленерів, що відбувалися на базі санаторію «Авангард».

 

                            Виставка творів учнів та викладачів школи мистецтв

     Виставка «Верета» :Людмила Корж-Радько, Одарка Долгош, Олена Кондратюк, Надія Пономаренко ( м.Ужгород) 3 липня у виставковому залі Вінницької обласної організації Національної спілки художників України свій доробок представили члени Асоціації творчих жінок Закарпаття «Нова форма» Одарка Долгош, Олена Кондратюк, Людмила Корж-Радько та Надія Пономаренко. На презентацію сучасного мистецтва Закарпаття завітали численні колеги та шанувальники прекрасного, котрі виявили неабиякий інтерес та прихильність до творчості художниць, а також до подібних мистецьких проектів, що знайомлять і зближують культурні спільноти різних областей. Проект із відповідною назвою «Мистецтво єднає Україну!» Асоціація творчих жінок Закарпаття «Нової форма» представила у Вінниці за сприяння управління культури Закарпатської ОДА. В планах – так само відвідати Тернопіль, Чернівці, Одесу й інші міста, – розповіли організатори.

                              Персональна виставка Миколи Бондаря

Виставка творів мистецтв до Дня незалежності

 

Персональная виставка живопису та графіки Ірини та Олександра Попенко

    20 вересня відкрилася персональна виставка чудового творчого подружжя Ірина та Олександра Попенків. В єкспозиції представлені живописні роботи: портрети, пейзажі, графічні роботи Ірини Попенко.  
   

Виставка до Дня художника

Персональна виставка Олега Довбощука

 Виставка Ірини Кравченко

Персональна виставка Олександра Рожкова       

                                          28 листопада, у виставковому залі спілки художників Вінниці до 60- річного ювілею відомого вінницького художника Олександра Рожкова відкрито виставку його творів. На виставці експонуються портрети, пейзажі, натюрморти, графіка художника, які яскраво демонструють різнобічний талант та виразну творчу манеру митця. Привітати майстра із ювілейною датою прийшли до виставкової зали представники обласної та міської влади, колеги – художники, друзі, творча інтелігенція міста і області.

 

 

 

Виставка «Різдвяна» 19 грудня відкрилася традиційна Різдвяна виставка творів мистецтва

   

Персональна виставка Ірини Кравченко у м. Чугуєв 22 грудня відкрилася персональна виставка живопису Ірини Кравченко «Зимовий сад»