2016 « Вінницька спілка художників україни

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

2016 рік

Традиційна виставка «Весняна прелюдія»
Персональна виставка Ігоря Ященко «Просценіум-ІІ»

     У великій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею 4 березня 2016 р. відкрилася персональна виставка живопису вінницького художника Ігоря Ященка «Просценіум – ІІ». В експозиції представлено 20 творів, які характеризують яскраву творчу манеру автора. Перед глядачем розгортається процес пошуку виразних можливостей образотворення: картини-об’єкти з невеликими предметами у фарбовому шарі, студії з «живопису барвного поля», де абстраговані форми ширяють у колористичному просторі.

Персональна виставка Наталії Якорєвої
Виставка з нагоди 40-річчя створення Вінницької обласної організації художників
Виставка Михайла Мігріна (Днепродзержинськ)
Авторські ікони Мирослави Площанської

     Художниця Мирослава Площанська свої роботи презентувала цього року у Великодні свята у залі Вінницької обласної організації Національної спілки художників України. На виставці під назвою «Світло, що вказує шлях», окрім Богородичних ікон та зображень Ісуса Христа, малярка представила багато ікон святих, імена яких ми носимо: святий Миколай, архангел Михаїл, свята Ольга, святий Юрій Змієборець, серед яких найбільше образів Чудотворця Миколая. Мирослава зазначає: це тому, що святий – улюблений багатьох українських родин, особливо дітей. А тому планує в майбутньому створити виставку, присвячену саме цьому Небесному покровителю.

Персональна виставка Світлани Нечай-Сороки
Виставка Юрія Кізімова «Мій шлях»

     31 травня 2016 року у Виставковій залі Вінницької обласної організації Національної спілки художників України відкрито ювілейну виставку вінницького художника Юрія Івановича Кізімова з нагоди його 70-річчя. В експозиції представлено близько 30 творів митця: живопис, графіка, монументальне мистецтво в фотографіях: гобелен, розписи в інтер’єрах. Розмаїття творчих спрямувань художника вражає: яскрава палітра живописних творів; вишукані авторські техніки графічних робіт. Юрій Іванович уміє бачити надзвичайне у буденному, коло сюжетів пов’язане з музичними враженнями, літературною, поезією. Кожний твір має свій філософський зміст, символіку та метафору.

Виставка авторського текстилю Галини Чекіни

Персональна виставка живопису Сергія Довганя «Відображення світла»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Персональна фотовиставка Олександра Гордієвича «Театр синичок»

Персональна виставка Олександра Пелешка

Виставка, присвячена Дню незалежності, та до дня міста.

     Професійні художники, як органічна складова загальноукраїнської митецької спільноти прошли разом із своєю країною 25 – річний шлях її Незалежності, прожили цей час своєю творчістю. Дана виставка вмістила лише частину доробку вінницьких майстрів живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва за останню чверть століття. В якому б жанрі, матеріалі або напрямку не працював художник, він завжди пише свій час, свою країну.

Персональна виставка Валентини Колтановської «Кольорова мить»

     У виставковій залі Вінницької обласної організації національної спілки художників України триває персональна виставка живопису Валентини Колтановської «Кольорова мить». На виставці представлено більше 60 робіт авторки. Це вже восьма персональна виставка авторки за останні 12 років, але перша з тих пір, як художниця стала членом спілки художників. Пейзаж та квітковий натюрморт – жанри, що найбільш до вподоби художниці. У пошуках «свого» пейзажу, що відображає її думки, настрій, внутрішній стан, вона подорожує рідної Вінниччиною. А за її квітковими композиціями можна складати історії, вдивляючись у віртуозну гру кольорів зі світлом. Різнобарвні квіти та витончені пейзажі, за словами майстрині, покликані розбудити в серцях людей радість та тепло і подарувати такі бажані серед повсякденної метушні хвилини спокою.

Виставка, присвячена Дню художника.
Виставка пам’яті Василя Шпака

     18 грудня 2016 року у Виставковій залі Вінницької обласної організації Національної спілки художників України відкрито пам’ятну виставку вінницького художника Василя Пилиповича Шпака. В експозиції представлено близько 70 живописних творів митця. Творчість художника є продовженням традиції українського народного мистецтва. У продовж всього свого творчого життя митець працював наполегливо і чесно над удосконаленням і вивершенням художнього образу, оперуючи власно виробленою манерою стилістичного вислову своєї творчості. Творчість Шпака В. П. щира з глибини душі свого власного переживання, базується на звичаях, традиціях та історії українського села, а також на матеріалах українського фольклору, зокрема історії українського козацтва.

Різдвяна виставка