2013-2015 « Вінницька спілка художників україни

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

2013 рік

Виставка пам’яті Анатолія Непорожнєго

     Творчість митця є яскравою барвою у вінку сучасного українського мистецтва. На виставці-пам’яті експоновано творчість різного періоду життя. Представлена скульптура – основна сфера діяльності, пастель – техніка живопису, в якій митець дуже плідно працював в останні роки життя, фотографії монументальної скульптури.

 
 
   Персональна виставка Крістіни Жілінскайте «Inspirations»

     Концепція персональної виставки живопису Крістіни Жілінскайте « INSPIRATIONS» відображає враження та натхнення від перебування в творчих поїздках за кордоном протягом останніх років : в Данії, Туреччині,Польщі,Франції та в Німеччині.

 
Виставка «Тарасові шляхи Вінниччини»

     До Дня Незалежності України, 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка 15 серпня 2013 р. о 15 год. у великій виставковій залі музею відкривається виставка за результатами історико-мистецького проекту, проведеного Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм спільно з Вінницькою обласною організацією Національної спілки художників України «Тарасові шляхи Вінниччини».

         
   
   
   

2015рік

Відкриття виставкового залу

     9 грудня у Вінниці відкрилася оновлена виставкова зала Вінницької обласної організації Національної Спілки художників України. В оновленій залі відкрилася перша виставка картин, гобеленів та скульптур під назвою «Людина і світ». Тут представлені картини майже всіх членів спілки художників. Загалом в залі налічується близько 60 витворів мистецтва.

     На відкриття досить важливої події завітали художники Вінниччини, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський, члени обласної організації спілки художників України та шанувальники мистецтва. Тетяна Журунова член обласної організації спілки художників України, розповідає, що ремонт був зроблений за кошти спонсорів та художників. Після ремонту приміщення розширили, але найголовніше тут з’явилося досить інакше освітлення, за її словами для живопису це дуже важливо. Голова спілки Вінницької обласної організації Національної спілки художників України Олександр Назаренко, розповідає: «Сьогодні у нас дуже цікава подія, десь десять років тому ми мріяли оновити цей зал. Планів дуже багато». Роботи над оновленням зали тривали близько півтора роки.

Персональна ювілейна виставка Надії Багнюк

     Виставковий зал Вінницької обласної організації Національної спілки художників запросив на презентацію творчої ювілейної виставки Надії Багнюк та її доньок Ліани та Віоли. Надія Багнюк – одна із відомих акварелістів Вінниччини, зразковий художник з наслідування академічної школи, реалістичного традиційного живопису та художньої педагогіки, на яких базується сформована яскрава самобутня творча манера художниці. Всі акварельні роботи виконані майстринею на папері власного виробництва за авторським рецептом. Ця виставка присвячена 70-річчю художниці, а також творчим здобуткам її талановитих доньок: живописця Ліани Моісеєвої та дизайнера Віолети Моісеєвої.

 

Ювілейна виставка творів Ірини Попенко

У виставковій залі ВООНСХУ відкрилася виставка творів відомої художниці Ірини Попенко. В експозиції представлені живописні роботи, а також графіка (плакати).
   
   
   
   
Виставка Ірини Шостак-Орлової «Співзвучність»

     У регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» відкрилась велика персональна виставка вінницької майстрині художнього текстилю Ірини Шостак-Орлової.

 
 
 
Виставка «Міста і містечка Вінниччини»

     До Дня Незалежності України 21 серпня 2015 року у великій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відкрилася виставка історико-мистецького проекту «Міста і містечка Вінниччини: героїчні віхи у плині буття», проведеного спільно з Вінницькою обласною організацією Національної спілки художників України. Проект присвячений багатогранній історії і культурі Вінниччини, яка славиться своїми унікальними пам’ятками, серед яких залишки давніх оборонних замків, палаци видатних архітекторів Європи, культові споруди різних конфесій. У проекті взяли участь вінницькі художники, члени Національної спілки художників України – Леонтій Гринюк, Крістіна Жілінскайте, Володимир Оврах, В’ячеслав Постернак, Олександр Рожков, Ігор Ященко, Іван Горобчук, Ірина Попенко, Ірина Шостак-Орлова.

       
     
Виставка до дня міста
 
 
 
 
Різдвяна виставка
   
   

Участь в благодійній акції , допомога хоспісу